Benešov u Semil

12345

Dětské sportovní dopoledne 2013

P1120382

Srdečně zveme všechny děti i rodiče na sportovní odpoledne v neděli 8. září 2013 od 14,30 hodin ve sportovním areálu v Benešově. Přijďte si po prázdninách zasportovat a vyzkoušet si různé disciplíny ve stylu atletického víceboje - sprint, skok, běh, hod, trojskok. Pro všechny děti od předškolního věku do 9. třídy ZŠ jsou připraveny drobné ceny.  Rodiče a diváci mohou využít občerstvení. Na shledanou se těší Tělovýchovná jednota Benešov u Semil.

Po úspěšných dvou ročnících, kterých zúčastnilo několik desítek dětí, připravuje Tělovýchovná jednota ve sportovním areálu v hořením Benešově další ročník Dětského sportovního odpoledne vyplněné soutěžemi a sportem. Děti si budou moci vyzkoušet různé atletické disciplíny a zazávodit si po vzoru atletického víceboje. 

Pro děti budou opět připraveny atletické disciplíny jako například sprint, skok, vrh a hod. Účastnit se mohou děti předškolního a školního věku až do 9. třídy. Nebude chybět občerstvení pro děti i rodiče, všichni atleti budou po zásluze odměněni drobnými cenami a sladkostmi.

Zváni jsou především benešovské děti a žáci místní školy, vítáni jsou samozřejmě i jejich přespolní kamarádi a spolužáci. Věříme, že tímto byla založena nová tradice a bude se jednat o pravidelnou akci jako doplněk tradičního dětského dne.

Na setkání s malými a mladými sportovci i jejich rodiče se těší TJ Benešov. Uvítáme samozřejmě i diváky a dobrovolné pořadatele.

Vytvořeno 27.8.2013 6:28:54 - aktualizováno 27.8.2013 6:28:55 | přečteno 1593x | Ing. Jiří Lukeš