Benešov u Semil

12345

Dětské sportovní odpoledne 2012

IMG 0996 (2)

Po úspěšném prvním pokusu, kterého se v loňském roce zúčastnilo několik desítek dětí, připravuje Tělovýchovná jednota další ročník Dětského sportovního odpoledne.  V neděli 20. května 2012 proběhne ve sportovním areálu v hořením Benešově odpoledne vyplněné soutěžemi a sportem. Děti si budou moci vyzkoušet různé atletické disciplíny a zazávodit si po vzoru atletického víceboje.  

Začátek je připraven na 13,30 hodin. Pro děti budou opět připraveny atletické disciplíny jako například sprint, skok, vrh a hod. Účastnit se mohou děti předškolního a školního věku až do 9. třídy. Nebude chybět občerstvení pro děti i rodiče, všichni atleti budou po zásluze odměněni drobnými cenami a sladkostmi.

Zváni jsou především benešovské děti a žáci místní školy, vítáni jsou samozřejmě i jejich přespolní kamarádi a spolužáci. Věříme, že tímto byla založena nová tradice a bude se jednat o pravidelnou akci jako doplněk tradičního dětského dne (letos pod hlavičkou KČT).

Na setkání s malými a mladými sportovci i jejich rodiče se těší TJ Benešov. Uvítáme samozřejmě i diváky a dobrovolné pořadatele.

ikona souboruDětské sportovní odpoledne 2012

Vytvořeno 21.4.2012 1:02:10 | přečteno 1638x | Ing. Jiří Lukeš