Benešov u Semil

12345

Dětské sportovní odpoledne 2015

IMG 4293

Srdečně zveme všechny děti i rodiče na sportovní odpoledne v neděli 26. dubna 2015 od 14 hodin do sportovního areálu v Benešově. Přijďte si s dětmi zasportovat v různých disciplínách ve stylu atletického víceboje - sprint, skok, běh, hod, trojskok. Pro všechny děti od předškolního věku do 9. třídy ZŠ jsou připraveny drobné ceny.  Rodiče a diváci mohou využít občerstvení. Na shledanou se těší Tělovýchovná jednota Benešov u Semil.


Po úspěšných třech ročnících, kterých zúčastnilo několik desítek dětí, připravuje Tělovýchovná jednota ve sportovním areálu v hořením Benešově další ročník sportovního odpoledne vyplněné soutěžemi a sportem. Děti si opět budou moci vyzkoušet různé sportovní disciplíny a zazávodit si po vzoru atletického víceboje. 

Pro malé i velké děti a žáky bude opět připraven sprint, skok, vrh a hod. Účastnit se mohou děti předškolního a školního věku až do 9. třídy. Nebude chybět občerstvení pro děti i rodiče, všichni atleti budou po zásluze odměněni drobnými cenami a sladkostmi.

Zváni jsou především benešovské děti a žáci místní školy, vítáni jsou samozřejmě i jejich přespolní kamarádi a spolužáci. Věříme, že tímto byla založena nová tradice a bude se jednat o pravidelnou akci jako doplněk tradičního dětského dne.

Na setkání s malými a mladými sportovci i jejich rodiče se těší TJ Benešov. Uvítáme samozřejmě i diváky a dobrovolné pořadatele.

Vytvořeno 13.4.2015 23:06:30 | přečteno 928x | Ing. Jiří Lukeš