Benešov u Semil

12345

Dětské sportovní odpoledne 2019

Dětské sportovní odpoledne 2019

TJ Benešov u Semil srdečně zve všechny děti i rodiče na sportovní odpoledne v neděli 28. dubna 2019 od 14.00 hodin ve sportovním areálu v hořením Benešově u Semil.

Po úspěšných ročnících, kterých vždy zúčastnilo několik desítek dětí, připravuje Tělovýchovná jednota ve sportovním areálu v hořením Benešově další ročník sportovního odpoledne vyplněné soutěžemi a sportem. Děti si opět budou moci vyzkoušet různé sportovní disciplíny a zazávodit si po vzoru atletického víceboje. 

Pro malé i velké děti a žáky bude opět připraven sprint, skok, vrh a hod. Účastnit se mohou děti předškolního a školního věku až do 9. třídy. Nebude chybět občerstvení pro děti i rodiče, všichni atleti budou po zásluze odměněni drobnými cenami a sladkostmi.

Zváni jsou především benešovské děti a žáci místní školy, vítáni jsou samozřejmě i jejich přespolní kamarádi a spolužáci. Sportovní odpoledne založilo novou tradici a jako doplněk tradičního dětského dne.

Na setkání s malými a mladými sportovci i jejich rodiče se těší TJ Benešov. Uvítáme samozřejmě i diváky a dobrovolné pořadatele.


Vytvořeno 17.4.2019 9:22:14 | přečteno 586x | Ing. Jiří Lukeš