Benešov u Semil

12345

Dětský den

IMG 4018

Po čtyřech letech, kdy se benešovský dětský den jako oslava Mezinárodního dne dětí konal pod patronací hasičů, turistů a myslivců, se v roce 2014 uskuteční ve znamení sportu (ale pouze s mírou).

Tělovýchovná jednota Benešov u Semil na neděli 1. června připravila oslavu mezinárodního dne dětí zčásti jako sportovní odpoledne, doplněné zastaveními, které dají vzpomenout na dětské dny v minulosti (např. závody v pytlích, kolo štěstí apod.). Ideální prostředí poskytne sportovní areál v hořením Benešově, nebude chybět možnost posezení a drobné občerstvení.

Dětský den svým zaměřením zčásti naváže na pořádaná dětský sportovní odpoledne z posledních tří let. Děti opět budou moci vyzkoušet několik atletických disciplín, jako jsou sprint, skok do dálky, hod míčkem a další. Změnou bude, že v rámci dětského dne postačí jejich absolvování a program nebude pojatý tolik jako soutěžní. Za absolvování více zastávek či dovedností bude na děti čekat odměna v podobě sladkostí či drobných cen.

Těšíme se na všechny děti i rodiče v neděli 1. června odpoledne ve sportovním areálu Benešov u Semil, začínáme ve 14 hodin!

Vytvořeno 21.5.2014 22:01:10 | přečteno 1209x | Ing. Jiří Lukeš