Benešov u Semil

12345

Jen počkej, vlku! 2011

VLK

aneb orientační turistická vědomostní soutěž pro nadšence všech věkových i výkonnostních skupin konaná v sobotu 17. září.

Soutěž pro vás chystá organizační tým CK-Bambuča pod hlavičkou KČT Benešov u Semil . Půjde o orientační běh či spíše asi chůzi 2-3členných hlídek s vědomostními otázkami. Každá hlídka obdrží při startu mapu se zakreslenými kontrolami a záleží zcela na ní, jakou strategii (tj. trasu a kontroly) si zvolí, aby v časovém limitu získala co největší počet bodů z navštívených kontrol. Kontroly budou mít různé ohodnocení - dle vzdálenosti od startu a obtížnosti terénu. Nad rámec bodů za nalezení kontrol bude na každé kontrole k dohledání vědomostní úkol, za jehož zodpovězení lze získat další body. Co dodat? Snad že pouze gaučový povaleč by tuto výzvu nechal nepovšimnutou :)

Začátek prezentace je v sobotu 17. září v 8.30 v Restauraci pod Mošnou. Prosíme o avizování účasti buď na facebooku, na emailu (ck.bambuca@seznam.cz), či na telefonu (605 523 869). Tímto nám pomůžete, potřebujeme mít představu, kolik dorazí hlídek.

Více důležitých informací nalezenete na plakátu (odkaz níže) a taktéž bude zveřejněno na www.ck-bambuca.webnode.cz.

ikona souboruJen počkej, vlku!

Vytvořeno 5.8.2011 16:57:03 | přečteno 1961x | Ing. Jiří Lukeš