Benešov u Semil

12345

Jen počkej vlku! 2016

IMG 3755

Pod názvem inspirovaným známým animovaným seriálem a pod patronací KČT Benešov u Semil se v sobotu 10. září uskuteční již šestý ročník turistické orientační hry. Pomyslný hon na vlka stejně jako v předchozích letech prověří dovednosti, které by každý správný turista měl mít – práci s mapou, plánování trati, znalosti všemožného rázu i všeobecný důvtip. Především si ale uděláte příjemný výlet po zajímavých místech okořeněný drobným soutěžením. Stejně jako loni vás zavedeme do krásného okolí Malé Skály. Náročnost trati je plně na Vás, Vašich ambicích, fyzičce, takže se rozhodně není čeho zaleknout. Těšíme se na hojnou účast. 

Propozice praví: "Jen počkej, vlku! je orientační výlet 2-3 členných hlídek s otázkami.  Každá hlídka obdrží při startu bodovací kartu a mapu se zakreslenými kontrolami. Záleží zcela na ní, jakou strategii (tj. trasu a kontroly) si zvolí, aby v časovém limitu získala co největší počet bodů z navštívených kontrol. Ty mají různé ohodnocení - dle vzdálenosti od startu a obtížnosti terénu a dohledání. Nad rámec bodů za nalezení kontrol je na každé kontrole vědomostní úkol, za jehož zodpovězení lze získat další body."
Pomyslný hon na vlka stejně jako v předchozích letech prověří dovednosti, které by každý správný turista měl mít – práci s mapou, plánování trati, znalosti všemožného rázu i všeobecný důvtip. Především si ale uděláte příjemný výlet po zajímavých místech okořeněný drobným soutěžením. Stejně jako loni vás zavedeme do krásného okolí Malé Skály. Náročnost trati je plně na Vás, Vašich ambicích, fyzičce, takže se rozhodně není čeho zaleknout. Těšíme se na hojnou účast, bude to už 6. ročník! 

Více zde: http://ck-bambuca.webnode.cz/akce-v-roce-2016/a6-jen-pockej-vlku/ 

Jen počkej vlku   plakát 2016, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 22.8.2016 6:27:56 | přečteno 723x | Ing. Jiří Lukeš