Benešov u Semil

12345

Jen počkej, vlku! 4

Plakát do TV 2014

Pojďme chytit vlka! Přátelé honáci, jak vidíte, hlídač zajíc opět vlka neuhlídal a ani trauma z loňského úspěšného honu z vlka podle posledních zpráv vegetariána neudělalo. Zase nám po Benešově mizí slepice, králíci a nejeden noční zvandrovalec byl vyděšen zlověstnými míhajícími se stíny a hrozivým vytím. Pozor změna! Start i cíl budou v kabinách sportovního areálu v horním Benešově u Semil.

Domlouváme se tedy, že v sobotu 6. září na vlka v akci "Jen počkej, vlku" zase společně uspořádáme v Benešově a okolí hon a došlápneme si na něj. Můžete čekat klasický formát turistické orientační hry z předchozích let doplněné kvízovými otázkami na všemožná témata. 

Start i cíl budou v kabinách sportovního areálu v horním Benešově u Semil, časový rozpis, detaily akce naleznete na plakátu (odkaz níže), který, včetně propozic je rovněž na stránkách CKB: 


Více zde: http://ck-bambuca.webnode.cz/akce-v-roce-2014/a4-jen-pockej-vlku/

Zveme tedy honáky a výletníky všech věkových skupin. Koná se za každého počasí, které ale bude jistě lepší než loni (i díky změně termínu) :-). Pořádá CK-Bambuča / KČT Benešov u Semil.

Plakát zde: http://ck-bambuca.webnode.cz/akce-v-roce-2014/a4-jen-pockej-vlku/plakat/

Plakát vlk 2014, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 24.8.2014 22:10:41 - aktualizováno 28.8.2014 10:33:25 | přečteno 1176x | Ing. Jiří Lukeš