Benešov u Semil

12345

Mé srdce patří Česku

Benešov u Semil, 16 8

Chcete se setkat s běžícím poslancem? V pátek 16. srpna se na své běžecké trase z Ostravy napříč ČR do Prahy zastavím poslanec Evropského parlamentu Edvard Kožušník. Zájemci o setkání nebo připojení k jeho běhu mohou přijít ve 12 hodin do Hostince Podmošnou.

Poslanec EP Edvard Kožušník se rozhodl v období letních prázdnin, kdy Evropský parlament nezasedá, věnovat setkávání se s lidmi v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Po vlastních nohách tak během 43 dnů proběhne celou Českou republiku, urazí 1 300 kilometrů a bude velmi poctěn, když se při tom bude moci s Vámi a Vašimi přáteli potkat.


Ve čtvrtek  25. července 2013 vyběhl z Ostravy Bartovic- http://bit.ly/16heeh3. Během svého putování po České republice se zastavil i v Olomouci, odkud pokračoval na svém kajaku až do Ostrožské Nové Vsi - http://bit.ly/1b6d4sl

Do Benešova u Semil přiběhne v pátek 16. srpna v 12:00 do hostince "Podmošnou". Stráví zde půl hodiny a bude dále pokračovat směrem do Semil (Riegrovo nám.) a k Vysokému nad Jizerou. 

Chcete jej podpořit a zapojit se do samotného běhu?
Stačí, když se na internetové adrese http://bit.ly/12Stcba zaregistrujete a vyberete si etapu, které byste se chtěli zúčastnit.
Není potřeba běžet celou etapu, stačí si jen vybrat jeden z úseků mezi jednotlivými zastávkami. Každý, kdo se rozhodne vyjádřit podporu touto cestou, dostane jako startovné běžecké tričko vydané v limitované edici s emblémem „Mé srdce patří Česku“.


Průběh trasy a jednotlivá zastavení naleznete zde http://bit.ly/15wHq3s.

Facebook: https://www.facebook.com/kozusnik.eu

Flickr: http://www.flickr.com/photos/edvardkozusnik/

Vytvořeno 14.8.2013 13:11:45 | přečteno 1087x | Ing. Jiří Lukeš