Benešov u Semil

12345

MS v letech na lyžích Harrachov 2014

baner   283x283px  na index webu  echtGOLD   Harrachov2014

Harrachov čeká další významná událost. V termínu 13. – 16. března 2014 se v Harrachově uskuteční Mistrovství světa v letech na lyžích. Diváci se mohou těšit na kompletní domácí i světovou špičku včetně medailistů z olympiády v Soči. Nevšední zážitek budou umocňovat audiovizuální projekce, živý symfonický orchestr a třešničkou bude velký ohňostroj. Přijeďte se také podívat! Vstupenky jsou stále v prodeji.

 

Akce se uskuteční v Adidas aréně v Harrachově. Celková kapacita arény je uzpůsobena na 15 000 diváků denně a navíc budou místa ve stanech pro VIP hosty. Fanoušci se mohou těšit na ojedinělý sportovní zážitek spojený s velkou párty! V Harrachově se bude létat z mamutího můstku HS205, a to až 214,5 metru, což je rekord můstku z roku 2011. Očekávaný počet závodníků se pohybuje okolo 60 z 10 zemí.

Na trasách Liberec-Kořenov-Harrachov budou posíleny autobusové i vlakové linky.Ve spolupráci s Libereckým krajem a krajem Dolny Slask organizujeme pro fanoušky s platnou vstupenkou páteřní dopravu autobusy z Liberce, Jablonce, Rokytnice a Turnova do Harrachova zdarma. Z Liberce do Harrachova se jedná o autobusovou i vlakovou dopravu. Na polské straně se jedná o trasu ze Sklářské Poreby do Jakuszyc. Odtud budou shuttle busy přivážet diváky do Harrachova.Schéma bezplatné veřejné dopravy i jízdní řády najdete na www.harrachov2014.cz.

Závodníci z celého světa budou bojovat o dvě sady medailí. Naposledy přivezl stříbrnou a bronzovou medaili z mistrovství světa Jakub Janda, a to v roce 2005. Přibude do české sbírky další cenný kov?

Informace o koupi vstupenek a náhled připraveného programu pro Mistrovství světa v letech na lyžích v Harrachově se dočtete na www.harrachov.cz. Vstupenky můžete zakoupit i online, a to na www.eventim.cz/harrachov2014.

program   Harrachov2014   AJ   cerna, obrázek se otevře v novém okně


Vytvořeno 11.3.2014 17:01:02 | přečteno 1180x | Ing. Jiří Lukeš