Benešov u Semil

12345

Turistický bál a dětský karneval 2013 ve zpětném zrcátku

V sobotu 16. února 2013 se Restaurace Slunce v Benešově u Semil stala centrem pojizerských turistů, turistek a turistčátek. Jako v předchozích dvou letech se zde i letos konaly odpolední dětský karneval a večerní turistický bál. 


Navzdory konkurenci v podobě řady dalších plesů v okolí zaznamenaly obě akce hojnou návštěvu, když na dětský karneval dorazilo více než 50 dětí a spousta rodičů a prarodičů a na večerní bál bylo opět přes sto hostů. V obou případech se program nesl ve víru tance a ve velice přátelské atmosféře plné dobré zábavy. Tu se organizátoři snažili okořenit různými vloženými soutěžemi a hrami, dětskou i dospěláckou tombolou, dražbou či turistickou výzdobou. Základem úspěchu byla jako v předchozích letech ve výborné formě hrající kapela Oasa + s kapelníkem panem Kocourkem.  

Skupina organizátorů z CK Bambuča, tedy neoficiální mladší sekce KČT Benešov u Semil, tímto děkuje všem zúčastněným za to, že přišli, za přízeň sponzorů, za poskytnutí zázemí u Slunce, stejně tak i kapele. Věříme, že se Vám turistická zábava líbila, děkujeme, že jste shovívavě přehlédli případné nedostatky, a společně se těšíme na Vaši hojnou účast příští rok a i na dalších tradičních akcích CKB, tedy na jarním Benešovském Bloudilovi a podzimním Jen počkej, vlku! 

Fotografie z karnevalu i plesu můžete najít na stránkách www.facebook.com/CkBambuca a v blízké době i na www.ck-bambuca.webnode.cz

Vytvořeno 24.2.2013 15:08:28 | přečteno 1291x | Ing. Jiří Lukeš