12345

Vydařené sportovní odpoledne

IMG 4293

Potřetí se ve sportovním areálu sešli děti a žáci na sportovním odpoledni, které pro ně připravila Tělovýchovná jednota Benešov. Sportovní zápolení ve formě atletického víceboje přilákalo celkem 36 malých (a mladých) sportovců, převážně benešovských. První zářijová neděle (8. 9.) posloužila jako náhradní termín za původní květnové datum, počasí nám i tentokrát přálo.

Pro závodníky bylo připraveno pět disciplín (sprint 50 m, skok do dálky, trojskok z místa, hod medicinbalem, hod míčkem) a závěrečný běh (od 100 do 500 m dle kategorie). Nechybělo občerstvení pro závodníky, diváky i doprovod. Nejúspěšnějšími atlety v jednotlivých kategoriích se stali Anička Cellerová (předškolní dívky), Vojta Mifka (předškolní chlapci), Natálka Bůžková (1.-2. třída dívky), František Lukeš (1.-2. třída chlapci), Natálka Kučerová (3.-4. třída dívky), Kuba Celler (3.-4. třída chlapci), Eva Nováková (5.-6. třída dívky), Milan Frencl (5.-6. třída chlapci), Šárka Hloušková (7.-9. třída dívky) a Michal Petrlík (7.-9. třída chlapci). V neděli však nebylo poražených, všichni předvedli výborné výkony, zasloužili si potlesk všech přítomných a za své výkony byli odměněni hračkami a sladkostmi. A na závěr několik NEJ: nejmladším účastnicí byla Kačenka Špirochová, nejpočetnější kategorií předškolní děvčata (osm závodnic), nejtěsnějším rozdílem (50 bodů) zvítězil Jakub Celler, nejrychlejším běžcem v závěrečném běhu byl Michal Valenta (500 m za 1:40 min.).

Vytvořeno 10.9.2013 1:10:26 | přečteno 1504x | Ing. Jiří Lukeš