Benešov u Semil

12345

Jizerská liga v Benešově

domácí družstvo mužů  jl

V neděli 27. 9. proběhlo závěrečné kolo Jizerské ligy v požárním útoku. Počasí nám přálo, obloha byla téměř bez mráčků, kuchyň plná výborného jídla a my jsme si mohli krásný podzimní den zpestřit špetkou zdravého adrenalinu.

 

Na start se postavilo 21. družstev mužů a 15 družstev žen. Soutěž mužů na 3B zahájilo domácí družstvo a svůj útok zaběhli s časem 18,15 a vysloužili si krásné 7. místo. Zlatou medaili si odvezli muži z Tatobit s časem 16,85. Na stříbrný stupínek se postavilo družstvo mužů z Jirkova s časem 17,23 a bronz si vyběhli muži z Jinolic, kteří se stali i vítězi celého seriálu.

Po krátké pauze se na start postavilo domácí družstvo žen, ale bohužel svůj útok nedokončilo (špatně zapojený spoj na hadici) a vysloužilo si N. V celkovém pořadí tedy nakonec obsadilo  4. příčku. Nejlepší ženský útok předvedli ženy z Jablonce nad Jizerou s časem 17,32 a zaslouženě si za to odvezly od nás zlatou medaili. Stříbro odjelo s děvčaty z Malé Skály Béčko za čas 17,71 a bronz si odvezlo družstvo z Myštěvse za čas 17,82. Vítězkami v kategorii žen se stalo družstvo z Krásné Vsi.

Tímto bych chtěla poděkovat všem, co se podíleli na pořádání a organizaci soutěže ale také divákům který přišli v hojném počtu podpořit soutěžní družstva v jejich výkonech.

Za SDH Benešov u Semil Vlachová Veronika

foto: Domácí družstvo mužů

Vytvořeno 16.10.2015 1:18:35 | přečteno 591x | Ing. Jiří Lukeš