Benešov u Semil

12345

Sociologický průzkum

plakat vyzkum pdf

Informace o sociologickém šetření, které se má týkat vybavenosti a využívání různých služeb ve venkovských obcích v České republice.

Vážená paní starostko,
obracíme se na Vás s prosbou o zveřejnění informace týkající se sociologického šetření ve Vaší obci.

Sociologické šetření se týká vybavenosti a využívání různých služeb ve venkovských obcích v České republice. Výzkum realizuje Sociologický ústav Akademie věd ČR a Univerzita Hradec Králové a aplikačními garanty jsou Ministerstvo pro místní rozvoj a Sdružení místních samospráv. V České republice byly vybrány tři lokality. Do jedné z nich spadá i Vaše obec a další blízké obce (Košťálov, Roztoky u Jilemnice, Libštát, Benešov u Semil, Háje nad Jizerou, Mříčná, Kruh, Bělá, Peřimov, Svojek, Bystrá nad Jizerou).

Sociologické šetření bude realizováno v termínu 9. – 12. 9. 2020.

Jedná se o dotazníkové rozhovory vedené proškolenými tazateli (s označením a pověřením), kteří budou dotazovat obyvatele. Rozhovory jsou anonymní.
V příloze posíláme informační plakátek. Budeme rádi, když jej zveřejníte, upozorníte obyvatele na webových stránkách, místním rozhlasem či jinak.

Ozveme se vám ještě telefonicky. Můžeme zodpovědět jakékoliv vaše dotazy. V termínu výzkumu bychom rádi se zástupci některých obcí uskutečnili výzkumný rozhovor na toto téma. Obdobně oslovíme i představitele vybraných služeb.

Za Vaši podporu předem děkujeme.
Se srdečným pozdravem za řešitelský tým Univerzity Hradec Králové

RNDr. Mgr. Lucie Vítková, Ph.D. (605 952 988)
PhDr. Miroslav Joukl, Ph.D. (774 958 117)

Vytvořeno 4.9.2020 12:00:05 | přečteno 425x | Ing. Jiří Lukeš