Benešov u Semil

12345

Výsledky voleb do zastupitelstev obcí 10. - 11. října 2014.

Ve dnech 10. a 11. října 2014 proběhly komunální volby, kdy se na další čtyřleté volební období volili členové zastupitelstev obcí, měst a městských částí v celé ČR.

V Benešově u Semil se do voleb přihlásila čtyři volební uskupeníČeská strana soc. demokratická (č. 1), KČT Benešov u Semil (č. 2), TJ Benešov u Semil (č. 3) a SDH Benešov u Semil (č. 4). Volilo se patnáctičlenné Zastupitelstvo obce, ze kterého vzejde pětičlenná Rada obce v čele se starostou a místostarostou.

Komunálních voleb se v Benešově zúčastnilo celkem 381 voličů z celkového počtu 696 voličů v seznamu, což představuje volební účast 54,74%. Celkem bylo odevzdáno 5134 platných hlasů s následujícím výsledkem:

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
Voliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
15 1 696 381 54,74 381 5 134

Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1Česká str.sociálně demokrat.1132,2041 369,068,250
2KČT Benešov u Semil1 47428,71155 134,0028,714
3TJ Benešov u Semil2 45947,90155 134,0047,898
4SDH Benešov u Semil1 08821,19155 134,0021,193

Kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická

Kandidát

Povolání

Hlasy

poř.
číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

abs.

v %

1

Frencl Milan

36

živnostník

36

31,85

2

Menšíková Kateřina

24

tkadlena

18

15,92

3

Frenclová Lucie

34

obchodní zástupce

30

26,54

4

Bachtíková Eva

69

důchodkyně

29

25,66

Kandidátní listina: KČT Benešov u Semil

Kandidát

Povolání

Hlasy

Pořadí
zvolení
/náhradníka

Mandát

poř.
číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

abs.

v %

1

Nesvadba Radek

34

policista

154

10,44

2

*

2

Hubař Jan

61

správce budov

134

9,09

3

*

3

Plecháč Vladimír

47

živnostník

164

11,12

1

*

4

Römišová Lucie Ing.

33

odborný pracovník ve státní správě

87

5,90

2

-

5

Bís Ladislav Ing.

44

ředitel závodu

126

8,54

4

*

6

Svoboda Ondřej Ing.

35

mostní inženýr

89

6,03

3

-

7

Holata Petr Ing.

32

učitel

115

7,80

1

-

8

Hubařová Blanka

63

důchodkyně

73

4,95

4

-

9

Medek Jiří

42

technik přípravy a realizace staveb

84

5,69

5

-

10

Valešová Simona

44

úřednice

70

4,74

6

-

11

Vanclová Alena

56

pracovník v sociálních službách

76

5,15

7

-

12

Farský Kamil

61

technik

85

5,76

8

-

13

Hádek Ondřej

26

živnostník

81

5,49

9

-

14

Seidlová Alexandra

60

referentka státní správy

59

4,00

10

-

15

Vlk Martin

31

sanitář

77

5,22

11

-

Kandidátní listina: TJ Benešov u Semil

Kandidát

Povolání

Hlasy

Pořadí
zvolení
/náhradníka

Mandát

poř.
číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

abs.

v %

1

Lampa Dalibor

57

technik výroby

276

11,22

1

*

2

Lukeš Jiří Ing.

42

projektový manažer

187

7,60

3

*

3

Špiroch Václav

42

technik provozu

195

7,93

2

*

4

Müllerová Dana Mgr.

55

učitelka ZŠ

171

6,95

4

*

5

Dolenský Vladimír

65

obchodní manažer

135

5,49

5

*

6

Lukeš Jiří Ing.

68

důchodce

169

6,87

6

*

7

Klimeš Petr

47

vedoucí výroby

144

5,85

7

*

8

Šidlichovská Ivana Ing.

39

zástupce vedoucího prodejny

142

5,77

8

*

9

Kovář Petr Ing.

61

výrobní manažer

164

6,66

1

-

10

Kučera Miroslav

54

jednatel firmy

162

6,58

2

-

11

Mejsnarová Ivana

40

pomocnice v domácnosti

138

5,61

3

-

12

Heřmanová Jitka

49

učitelka MŠ

157

6,38

4

-

13

Runátová Radana

52

dispečerka

132

5,36

5

-

14

Blažek Viktor PhDr.

57

památkář

149

6,05

6

-

15

Novák Jaroslav

50

výpravčí

138

5,61

7

-

Kandidátní listina: SDH Benešov u Semil

Kandidát

Povolání

Hlasy

Pořadí
zvolení
/náhradníka

Mandát

poř.
číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

abs.

v %

1

Menšík Zdeněk

48

brusič nástrojů

158

14,52

1

*

2

Menšíková Michaela

46

archivářka

107

9,83

2

*

3

Rypl Pavel

42

IT specialista

68

6,25

3

-

4

Václavík Luděk Ing.

47

technický ředitel

93

8,54

3

*

5

Menšík Jakub Bc.

25

hasič HZSLK

90

8,27

1

-

6

Houha Jaroslav

36

OSVČ

88

8,08

2

-

7

Bachtík Josef

44

obsluha CNC stroje

73

6,70

4

-

8

Bařinka Miloš

50

elektrikář

51

4,68

5

-

9

Mihok Ivan

49

brusič skla

61

5,60

6

-

10

Bachtík Jaroslav

68

důchodce

43

3,95

7

-

11

Rypl Martin

41

OSVČ

41

3,76

8

-

12

Reichl Vladimír

41

OSVČ

45

4,13

9

-

13

Bělka Jaroslav

50

OSVČ

76

6,98

10

-

14

Doležal Jan

35

obsluha elektrárny

42

3,86

11

-

15

Cardová Marta Mgr.

46

učitelka

52

4,77

12

-

Zdroj: Český statistický úřad (www.volby.cz). 
Vytvořeno 12.10.2014 14:59:09 - aktualizováno 15.10.2014 0:32:31 | přečteno 1427x | Ing. Jiří Lukeš