Benešov u Semil

12345

Pouťový turnaj v minikopané 2005 - 8. ročník

Propozice

  • Datum konání: sobota 23. července 2005
  • Místo konání: sportovní areál Sokola Benešov v hořením Benešově
  • Zahájení : 8.30 - 9.00 hod. losování, v 9.00 hod. zahájení turnaje
  • Startovné : 200,-Kč za celé družstvo - bude použito na ceny a malé občerstvení
  • Pořadatelé : Ing. Jan Martinec tel. 737212711, 481 624 071, Josef Hádek 481 621 847, 721360763
  • Přihlášky : písemně se zaplacením startovného a soupiskou hráčů včetně označení kapitána družstva. Nejpozději do středy 20.7.2004 u pořadatele.

Technická ustanovení:

  • hraje se podle pravidel malé kopané
  • rozhodčího deleguje poražené družstvo
  • počet hráčů je 4 v poli a 1 brankář
  • systém soutěže bude určen podle počtu přihlášených družstev
  • střídání hráčů se neomezuje - hráči musí být na soupisce
  • za 1.-3. místo budou věcné ceny
  • případné protesty s poplatkem 100,-Kč, o protestu rozhoduje hlasování kapitánů družstev
  • každý startuje na vlastní nebezpečí

Na sportovní zápolení se těší pořadatelé ze Sokola Benešov u Semil
Ing. Jan Martinec, starosta

Výsledky a zápis z turnaje

Družstva

  • Podmošna
    Pavel Franěk, Radek Nesvadba, Petr Lednický, Kučera Petr, Pevný, Ota Nesvadba
  • Palec
    Pálka Martin, Hykman Roman, Koucký Patrik., Soudil Radek, Šmíd Martin, Budinský Patrik
  • Beznaděj Benešov
    Roman Lukeš, Lukeš Jiří ml., Jarda Petráček, Jirka Hloušek, Stára, Rypl, Martin
  • Orel Semily
    Stanislav Drahný, Fryedler Tomáš, Drahný ml., Dědeček, Tichý Jára, Tichý Jirka, Geci David,Seidl Michal
  • Sokol Benešov
    Ondřej Hádek, Marcel Zůber, Tomáš Hylmar, , Petr Kučera, , Jeřábek Kuba
  • AC Nekopa
    Švehla Martin, Kynčl Mir., Pešta Daniel, Tichak Marek, Sobotka Vojtěch, Srb Petr, Regimon Milan, Retry, Mach Josef, Pešta Tomáš
  • BUFU
    Řezníček David, Seidl Jan, Mazi, Špíďa, Vaníček, Petrlík
  • Beznaděj Junioři (hráli pouze utkání útěchy)
    Lukeš Matěj, Mach radek, Rypl Dominik, Baudys Martin

Výsledky

Skupina
zelení

Palec

Sokol

Orel

BUFU

Skóre

Body

pořadí

Palec

S

0:0

3:0

5:4

8:4

5

1

Sokol

0:0

O

5:0

2:3

7:3

4

3

Orel

0:3

0:5

K

0:4

0:12

0

4

BUFU

4:5

3:2

4:0

O

11:7

4

2

L

Skupina
červení

Podmošna

Beznaděj

Nekopa

Skóre

Body

pořadí

Podmošna

S

1:1

1:0

2:1

3

2

Beznaděj

1:1

O

2:0

3:1

3

1

Nekopa

0:1

0:2

K

O

L

0:3

0

3

Finále

Do finálové skupiny postoupila první dvě družstva ze základních skupin:

Finále

Beznaděj

BUFU

Palec

Podmošna

Skóre

Body

pořadí

Beznaděj

S

1:2

6:0

0:3

7:5

2

3.

BUFU

2:1

O

3:0

2:1

7:2

6

1.

Palec

0:6

0:3

K

3:5

0:12

0

4.

Podmošna

4:5

3:2

4:0

O

9:5

4

2.

L

9:5

4

2.

  • 1. utkání útěchy (7. - 8. místo): Beznaděj Junioři : Orel .……. 0:2
  • 2. utkání útěchy (5. - 6. místo): Sokol : Nekopa….…………… 3:1

Zápis

  • Turnaj byl vydařený, fotbalová úroveň velmi dobrá. Herní čas byl 2x7min. finálová skupina 2x10 min
  • Počasí polojasné a cca od 14:30 déšť, teplota kolem 20 C.
  • Občerstvení : minerálky, párek s chlebem a hořčicí, pivo, možnost opékání na ohýnku
    Občerstvení a kameru zajišťovali Jos. Hádek a František Hamáček, rozhodčí střídavě z jednotlivých družstev.
  • Ceny byly dárkové balíčky v cenách 250,-Kč, 200,- Kč a 150,-Kč a byly předány dle umístění.
  • Z turnaje byly pořízeny záběry na kameru pro kabelovou televizi a digitální foto pro www stránky Sokola Benešov, turnaj trval od 9.00 do 15.15 hod.

Zapsal Martinec J.
Benešov u Semil 25. 7. 2005

Vytvořeno 2.4.2010 22:36:15 | přečteno 1362x | Ing. Jiří Lukeš