Benešov u Semil

12345

Vítězové závodu

Přehled historických vítězů Benešovského maratónu a půlmaratónu Pojizeřím.

32.2019 ZELENKA Filip
JEŘÁBKOVÁ Kristýna
3:08:25
3:24:29 
12.půlmaratón  BARTOŠ Dalibor   
ČERMÁKOVÁ Jitka
1:16:33
1:33:11 
31. 2018

ŠŤASTNÝ Tomáš
JEŘÁBKOVÁ Kristýna

2:55:09
3:38:38

11. půlmaratón

ŠVADLENKA Jan
GREGOROVÁ Eliška

1:18:03
1:29:21

30. 2017

ŠŤASTNÝ Tomáš
VĚCHTOVÁ Kamila

2:52:00
3:44:25

10. půlmaratón

ČIVRNÝ Jiří
VEIGRTOVÁ Gabriela

1:14:08
1:29:45

29. 2016

KUPIDLOVSKÝ Daniel
DIMITRIADU Michaela

2:50:40
3:13:05

9. půlmaratón

VIDECKÝ Jan
JIŠOVÁ Barbora

1:13:46
1:22:14 (traťový rekord)

28. 2015

KOUŘIL Tomáš
DIMITRIADU Michaela

2:50:39
3:07:21

8. půlmaratón

BERKA Radim
JIŘIČKOVÁ Simona

1:16:35
1:28:15

27. 2014

BRUNNER Radek
DIMITRIADU Michaela

2:38:07
3:05:11

7. půlmaratón

BERKA Radim
RYCHNOVSKÁ Dagmar

1:16:15
1:29:40 (traťový rekord)

26.

2013

BRUNNER Radek
DIMITRIADU Michaela

2:36:17 (nová trať)
3:15:03

5.

půlmaratón

MIKYSKA Luboš
ZBÍRALOVÁ Radka

1:16:22
1:30:59

25.

2012

KOVÁŘ Michal
VICHOVÁ Jana

2:46:42
3:31:20

5.

půlmaratón

MIKYSKA Luboš
ZBÍRALOVÁ radka

1:15:47
1:36:19

24.

2011

COGAN Rudolf
VEČERKOVÁ Hana

2:51:47
3:30:40

4.

půlmaratón

ČIVRNÝ Jiří ml. 
KACÍŘOVÁ Svatoslava

1:10:29 (traťový rekord)
1:29:44 

23.

2010

HEŘMÁNEK Martin
DIMITRIADU Michaela

2:47:53
2:54:18 (traťový rekord)

3.

půlmaratón

ČIVRNÝ Jiří ml.
JIŘIČKOVÁ Simona

1:13:17
1:30:07

22.

2009

COGAN Rudolf
DIMITRIADU Michaela

2:44:26
3:07:43

2.

půlmaratón

ČIVRNÝ Jiří ml.
JIŘIČKOVÁ Simona

1:14:18
1:34:09

21.

2008

DAVIES Gareth
DIMITRIADU Michaela

2:42:44
3:15:00

1.

půlmaratón

Čivrný Jiří ml.
KNYŘOVÁ Jitka

1:14:18
1:53:26

20.

2007

DAVIES Gareth
KOCIÁNOVÁ Jiřina

2:40:27
3:11:59

19.

2006

CHMELÍK Josef
VÍCHOVÁ Jana

2:39:39
3:31:00

18.

2005

GARETH Davies
KOLBOVÁ Šárka

2:42:52
3:30:30

17.

2004

KOUŘIL Karel
VALTEROVÁ Hana

2:38:33
4:13:52

16.

2003

ULMA Tomáš
HAVLÍČKOVÁ Radka

2:36:12 (náhradní trať)
4:20:47

15.

2002

LENČA Jiří
GROHOVÁ Jaroslava

2:37:02
3:14:58

14.

2001

LENČA Jiří
GROHOVÁ Vlasta

2:35:42
3:25:34

13.

2000

URBANEC Vladimír
FOŘTOVÁ Iveta

2:43:27
3:26:48

12.

1999

LENČA Jiří
RULCOVÁ Vlasta

2:40:11
3:18:20

11.

1998

LENČA Jiří
LOUDOVÁ Pavla

2:37:50 (náhradní trať)
3:23:38

10.

1997

LENČA Jiří
CHLUPATÁ Jana

2:34:14
3:16:29

9.

1996

BÉM Miloslav
RULCOVÁ Vlasta

2:36:34
3:27:26

8.

1995

ŠOPTENKO Jiří
APLTAUEROVÁ Pavla

2:28:12 (traťový rekord)
3:14:10

7.

1994

JELÍNEK Jiří
PROCHÁZKOVA Alice

2:30:53
3:19:34

6.

1993

MILER Václav
ŠOURKOVÁ Helena

2:35:20
4:05:46

...

Vytvořeno 11.4.2010 21:29:56 - aktualizováno 19.5.2020 23:51:22 | přečteno 3722x | Ing. Jiří Lukeš