Benešov u Semil

12345

Hokejové mužstvo v sezóně 2010/11

Další hokejovou sezónu LHL Svijanské nápojky odehrálo mužstvo HC TJ Benešov u Semil.

Jako každý rok v úvodu soutěže  se muselo vypořádat se soupiskou hráčů, dostatečné množství hráčů je každoročním problémem a i letos to nebylo jednoduché. Vše se však podařilo a po drobných problémech a obtížích se začalo hrát.

Úvodní část soutěže byla rozdělena na dvě základní skupiny. V základní části  Benešov nedopadl lichotivě z několika příčin (zranění, atd.). Nezbylo tedy než  sáhnout k posilám hostujících hráčů z Jablonce nad Nisou a Liberce. V druhém kole se tento krok ukázal jako velice dobrý, hra i nasazení se  změnily k lepšímu. A z předposledního místa základní skupiny  se začalo  bojovat o  přední umístění v druhé části tabulky, tedy o 13. - 11. místo.

V závěrečné třetí části  soutěže se hráči HC TJ BENEŠOV U SEMIL měli možnost  ve dvou zápasech poprat o 13. místo s hráči HC SEMILY. Benešov dvakrát zvítězil a  celkově obsadil 13. místo v soutěži LHL Svijanské nápojky. Tímto umístěním si hráči alespoň trochu připomněli dřívější úspěchy benešovského  hokeje.

Za hráče Benešova chci poděkovat za podporu TJ Benešov a věřím, že v dalších  letech HC TJ Benešov ještě nějaké slušné výsledky uhraje.
Za HC TJ Benešov u Semil  vedoucí družstva J. BachtíkVytvořeno 26.4.2011 16:48:13 | přečteno 2271x | Ing. Jiří Lukeš