Benešov u Semil

12345

Seznam přihlášených

Přihlášení závodníci na všechny tratě 33. ENERVIT Benešovský maratón a půlmaratón Pojizeřím 2021.

Příjem online přihlášek byl ukončen. Další zájemci se mohu regisrovat až na místě před startem závodu v sobotu 9. října.

Trať Příjmení Jméno Ročník Oddíl, klub Obec, město Kat. Číslo
10 km Albrecht Petr 1965 SK MAXTRI LIBEREC Liberec 30 M 106
10 km Hochová Jitka 1988 Domov Harcov Liberec Z 107
10 km Hornychová Lenka 1979 Prostě běž! Semily Z 103
10 km Jarošová Jana 1972 KSM Hrádek nad Nisou Hrádek nad Nisou Z 110
10 km Johanová Adéla 1999 ELEVEN RUN TEAM Jilemnice Z 111
10 km Kolář Vladimír 1976 AC Slovan Liberec Smržovka M 109
10 km Patočková Anna 1981 Domov Harcov Liberec Z 108
10 km Uhlířová Zuzanka 1988 SK MAXTRI LIBEREC Liberec 30 Z 105
10 km Vávrová Markéta 1985 TJ ČZU Rolníci Z 104
10 km Zahradník Jakub 1985 ČZU Rolníci Benešov u Semil M 102
21,1 km Bořilová Magdaléna 1965 Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou ZC 220
21,1 km Ducháčková Kateřina 1993 Jilemnice Jilemnice ZA 224
21,1 km Hoffman Martin 1984 Triatlet KV Karlovy Vary B 213
21,1 km Jeřábek Vít 1974 Corredores Družstevní 272 C 206
21,1 km Johan Oldrich 1976 ELEVEN RUN TEAM Jilemnice C 229
21,1 km Kaňa Pavel 1979 Slaná u Semil Slaná u Semil B 227
21,1 km Kotlán Martin 1980 Ústí nad Labem B 232
21,1 km Krejcarová Eva 1992 Železný Brod Železný Brod ZA 210
21,1 km Krejčí Jaroslav 1996 SK MAXTRI LIBEREC Liberec 6 A 221
21,1 km Krupčík Ondřej 1992 Semily Chuchelna 347 A 205
21,1 km Krupčík Julius 1959 Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou D 207
21,1 km Kučerová Lucie 1992 Vrchlabí Vrchlabí ZA 208
21,1 km Kupidlovský Daniel 1976 Praha Praha C 223
21,1 km Kynčlová Dagmar 1972 SK Nové Město nad Metují Jilemnice ZC 212
21,1 km Kynčlová Dagmar 1972 SK Nové Město nad Metují Jilemnice ZC 218
21,1 km Lukeš Jiří 1972 TJ Benešov u Semil Benešov u Semil C 233
21,1 km Malinský Václav 1991 NALEHKO.com Liberec A 211
21,1 km Malý Jan 1973 Eleven Run Team Lomnice nad Popelkou C 216
21,1 km Mejznar Radek 1988 Lánov A 231
21,1 km Otta Zdeněk 1988 Vrchlabí Vrchlabí A 230
21,1 km Patková Lenka 1983 Patková Semily B 203
21,1 km Pavelka Michal 1980 B 226
21,1 km Pekrt Tomáš 1992 Královské Vinohrady Praha Vinohrady A 228
21,1 km Picek Lukáš 1986 Semily Semily B 219
21,1 km Scheu Harald 1969 LMB Praha C 225
21,1 km Špernoga Petr 1975 PeKu Team Železný Brod C 202
21,1 km Šubrt Jan 1968 Horní Sytová Víchová nad Jizerou C 204
21,1 km Šubrt Jan 1997 Sokol Horní Sytová Praha A 209
21,1 km Videcký Jan 1985 AC Mladá Boleslav Mladá Boleslav B 214
21,1 km Wiedeman René 1973 LO Sokol Podlázky Turnov C 217
21,1 km Zárybnická Kateřina 1986 Silvini Madshus Team ZB 222
21,1 km Žák Jiří 1969 Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou C 215
42,2 km Bača Jan 1976 Čistý sport Chrudim MC 430
42,2 km Breburdová Hana 1961 MK Kladno Praha 9 - Kyje ZMC 416
42,2 km Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť Praha 9 ME 406
42,2 km Doubek Zdeněk 1956 Doubek Team ME 402
42,2 km Doubková Dariina 1957 Doubek Team ZMC 403
42,2 km Dvořáček Vlastimil 1959 Doudleby nad Orlicí MD 409
42,2 km Filinger Zbyněk 1962 SK MAXTRI LIBEREC Vratislavice nad Nisou MD 421
42,2 km Groh Stanislav 1946 AC Vrchlabí Vrchlabí MF 410
42,2 km Hilpert Martin 1979 Sokol Frýdštejn Frýdštejn MB 426
42,2 km Holub Michal 1964 Praha 6 Praha MD 413
42,2 km Janata Tomáš 1971 MC 405
42,2 km Jelínek Jiří 1976 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE Vrchlabí MC 417
42,2 km Jeřábková Alena 1979 Corredores Družstevní 272 ZMB 407
42,2 km Jeřábková Kristýna 1978 Trailpoint / RWTTC Horní Branná ZMB 411
42,2 km Knébl Ondřej 1987 Malý Rohozec Turnov MA 419
42,2 km Kovář Jan 1988 Vyskeř Turnov MA 404
42,2 km Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov Ostrov ME 432
42,2 km Kucko Miroslav 1958 Liberec Liberec MD 408
42,2 km Müller Paul 1952 Berlin Vfl Tegel Berlin ME 427
42,2 km Otta Roman 1961 SK Vrchlabí Smola Konstrukce Vrchlabí MD 433
42,2 km Pospíšek Miroslav 1961 ČAU Lysá nad Labem MD 412
42,2 km Rezek Michal 1965 Ricany MD 429
42,2 km Roudnická Veronika 1986 Varnsdorf Varnsdorf ZMB 431
42,2 km Sedláček Roman 1964 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL Lanškroun MD 418
42,2 km Svoboda Petr 1960 SK MAXTRI LIBEREC Vratislavice nad Nisou MD 422
42,2 km Šandera Martin 1976 BONBON Jičín MC 415
42,2 km Táborská Lenka 1999 TJ Bižu JBC Jablonec nad Nisou ZMA 424
42,2 km Ulma Tomáš 1964 Praha Praha 9 MD 414
42,2 km Vaněk Jakub 1983 Boleslavští běžci Mladá Boleslav MB 428
42,2 km Vokáč Milan 1950 Praha 6 Praha 6 ME 423
42,2 km Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno Beroun 2 MB 420
42,2 km Zadražil Filip 1998 TJ Bižuterie Jablonec Jablonec nad Nisou MA 425

Vytvořeno 30.8.2021 11:15:43 - aktualizováno 8.10.2021 11:45:22 | přečteno 10199x | Ing. Jiří Lukeš

Diskuze

seznam přihlášených
Jiří Kutiš  |  2.9.2018 12:43:57
Kam platit startovné?
Zdeněk Bouda  |  26.9.2016 20:52:40
 
Kam platit startovné?
Ing. Jiří Lukeš  |  26.9.2016 22:39:55
+1 Platba startovneho
Filip Zelenka  |  28.9.2015 15:17:08
Platba startovného
Ondřej Krupčík  |  28.9.2015 14:08:13
Občerstvení na trati
Žendič  |  8.10.2014 19:06:22
Cesta z Liberce
Anonymous  |  3.10.2014 12:58:15